Lekarz ginekolog i radiolog – Esteticomfort | Malbork
+48 55 272 72 05+48 55 272 72 05
menu_tel

naglowek_iconUbezpieczenia

Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne VISION - nowa wizja zdrowia

 

vision_logo

 

Czym jest VISION?

 

VISION to najbardziej uniwersalne ubezpieczenie zdrowotne z najszerszym na polskim rynku z zakresem usług dentystycznych. Daje wygodę i gwarancję opieki medycznej na światowym poziomie. Zapraszamy naszych Klientów do wykupienia karty medycznej VISION.

 

Posiadacze karty VISION są u nas obsługiwani bezgotówkowo. W ramach abonamentu mogą liczyć na korzystanie ze wszystkich naszych usług - zarówno konsultacji specjalistycznych jak i badań diagnostycznych czy laboratoryjnych.


Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

VISION to prywatne ubezpieczenie zdrowotne przygotowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska - eksperta w ubezpieczeniach medycznych.

 

Dlaczego VISION?

 • bez względu na to gdzie mieszkasz lub dokąd wyjeżdżasz, dajemy Ci dostęp do usług placówek medycznych na terenie całej Polski,
 • korzystasz bezgotówkowo ze świadczeń w naszych placówkach kontraktowych lub przesyłasz nam rachunki, na podstawie których zwrócimy Ci koszty konsultacji i badań,
 • pomyśl o wygodzie jaką zapewni Ci prywatna opieka zdrowotna - brak kolejek, problemów z rejestracją, dogodny sposób zapisywania się na wizyty, umawianie na konkretną godzinę,
 • VISION to ubezpieczenie zdrowotne z najszerszym na polskim rynku zakresem usług stomatologicznych,
 • doceniamy Twoją troskę o najbliższych - korzystaj ze zniżki przy ubezpieczeniu członków rodziny.

 

Korzyści

 • Karta VISION to miesięczny wydatek rzędu 100 zł. Jest to często koszt mniejszy niż jedna wizyta u specjalisty. Rachunek jest prosty – VISION to nieograniczone możliwości w korzystnej cenie.
 • Karta VISION umożliwia dostęp do placówek medycznych o najwyższym standardzie usług w Polsce.
 • Posiadacz karty VISION może korzystać z konsultacji lekarskich wszystkich specjalistów, bez skierowań i bez limitów.
 • Oferujemy łatwy dostęp do badań laboratoryjnych zleconych przez lekarza jak również badań wykonywanych przy użyciu medycznego sprzętu diagnostycznego tj.: USG, EKG, EEG RTG, tomografii komputerowej czy rezonansu magnetycznego. Często jest to gwarancja trafnej diagnozy.
 • Karta VISION Silver zapewnia całkowite pokrycie kosztów leczenia zębów, leczenia parodontozy, estetyki dentystycznej a także ortodoncję i protetykę
 • Atrakcyjne zniżki na pakiety rodzinne umożliwiają wygodę leczenia i skuteczną ochronę zdrowia całej rodziny
 • Uwaga nowość – ubezpieczenie Assistance w ramach każdego wariantu karty. Obejmuje ono między innymi wizyty domowe bez limitów, transport medyczny, dowóz leków, opiekę nad dziećmi w czasie pobytu w szpitalu, zabiegi rehabilitacyjne

 

Karta VISION – to jakość, na którą Cię stać.

 

Jaki VISION dla Ciebie?

 

Karta VISION dostępna jest w czterech różnych wariantach – BASIC, SILVER, GOLD i DIAMOND - dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości. Już w wariancie BASIC otrzymujecie Państwo pełen zakres konsultacji lekarzy specjalistów. Wariant SILVER to dodatkowo szeroka opieka stomatologiczna. W wariancie GOLD i DIAMOND oferujemy odpowiednio wyższe świadczenia szpitalne, zwrot kosztów leków oraz protetykę, rehabilitację czy psychoterapię.

 

Szczegóły każdego wariantu VISION określa poniższa tabela - zobacz

 

Jak zostać posiadaczem karty VISION

 1. Najlepiej zgłosić się do recepcji naszej placówki. Tutaj, przeszkolone osoby doradzą przy wyborze odpowiedniego wariantu.
 2. Wypełnić wniosek ubezpieczeniowy i zostawić w recepcji.
 3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez firmę ubezpieczeniową oferującą kartę VISION, należy opłacić pierwszą składkę.
 4. Po opłaceniu składki staniecie się Państwo szczęśliwym posiadaczem karty VISION.

 

Wzór karty VISION

 

vision_karty

WINMED PLUS

UL. KOTARBIŃSKIEGO 10

82-200 MALBORK

TEL: 55 272 72 05

FAX: 55 272 72 70

 

 

REHABILITACJA NOWY STAW

55 272 00 19

 

middle_right_wiecejdyzury-aptekopieka

Laserowe leczenie chrapania - jest to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta. Zabieg NightLase, dzięki zastosowaniu promieniowania lasera o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania. 

middle_down_wiecej

naglowek_icon_galeriaNasza galeria

middle_galeria_hr middle_galeria_wiecej