Redukcja głębszych zmarszczek i likwidacja obwisłych zapadniętych policzków
+48 55 272 72 05+48 55 272 72 05
menu_tel

naglowek_iconRadiesse

Radiesse

Radiesse przywraca objętość dokładnie w miejscach, które w przeszłości były naturalnie wypełnione.

 

Po zastosowaniu preparatu dochodzi do redukcji głębszych zmarszczk oraz dochodzi do likwidacji obwisłych , zapadniętych policzówi. Dzieki modelowaniu powracają naturalne kontury twarzy.

 

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia, którego skład jest identyczny z zawartym w ludzkich kościach i zębach. Preparat RADIESSE nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  

 

Zabieg jest więc w pełni bezpieczny dla skóry, co potwierdzają liczne badania kliniczne.Na całym świecie wykorzystano ponad 3 miliony strzykawek z wypełniaczem – dane na rok 2010.

 

Po wstrzyknięciu preparatu RADIESSE uzyskuje się natychmiastowy efekt dzięki elastycznej matrycy żelowej.Również preparat daje długotrwałe efekty dzięki stymulacji produkcji kolagenu. Ze względu na unikalną recepturę preparatu RADIESSE przeznaczonego do zabiegu, zastosowanie nie wymaga testów alergicznych. Kuracja nie wymaga rekonwalescencji i pozwala od razu wrócić do codziennej aktywności. Okresowo pojawiają się objawy niepożądane, takie jak obrzęk, ból, zsinienia, czy zaczerwieniania. Jeżeli się pojawią to ustępują zazwyczaj już po 2-3 dniach.

WINMED PLUS

UL. KOTARBIŃSKIEGO 10

82-200 MALBORK

TEL: 55 272 72 05

FAX: 55 272 72 70

 

 

REHABILITACJA NOWY STAW

55 272 00 19

 

middle_right_wiecejdyzury-aptekopieka

Laserowe leczenie chrapania - jest to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta. Zabieg NightLase, dzięki zastosowaniu promieniowania lasera o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania. 

middle_down_wiecej

naglowek_icon_galeriaNasza galeria

middle_galeria_hr middle_galeria_wiecej