Macrolane- wypełnij niedoskonałości i popraw wygląd swojego ciała w sposób, jakiego pragniesz.
+48 55 272 72 05+48 55 272 72 05
menu_tel

naglowek_iconModelowanie ciała preparatem Macrolane

Macrolane™ tworzy nową klasę produktów kształtujących sylwetkę, które pozwalają odtworzyć lub nadać ciału pożądane kształty. Macrolane to pierwszy i jedyny produkt na bazie kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach. Dodatkową zaletą zabiegu jest natychmiastowy rezultat połączony z długo utrzymującymi się efektami.

 

Korzyści wynikające z powiększenia ciała z zastosowaniem Macrolane.

Korzyści, uzyskiwane dzięki iniekcji Macrolane, są natychmiastowe i utrzymują się przez długi okres, nie są jednak stałe. Uzyskane efekty estetyczne utrzymują się zwykle przez okres 12 miesięcy. Macrolane podlega powolnej biodegradacji. W celu przedłużenia utrzymywanie się pożądanego efektu estetycznego, możesz skorzystać z opcji powtórnego zabiegu korygującego.

 

Co 

Macrolane

 Możesz wypełnić niedoskonałości i poprawić wygląd swojego ciała w sposób, jakiego pragniesz.

 

Najczęstsze zastosowanie Macrolane to:

  • Piersi
  • Łydki
  • Blizny i deformacje o różnej etiologii i inne

 

Dlaczego warto wybrać Macrolane?

Jeśli szukasz możliwości uwydatnienia kształtu Twojego ciała, ale chcesz uniknąć kłopotów związanych z zabiegiem chirurgicznym, Macrolane może być rozwiązaniem dla Ciebie. Liczne badania wykazały, że znacząca liczba ludzi chciałaby dostosować i poprawić kształt swojego ciała w naturalny, nie permanentny sposób. Ci sami ludzie obawiają się również ryzyka związanego ze znieczuleniem ogólnym, jak również ryzyka związanego z powstawaniem blizn. Macrolane stanowi odpowiedź na te wątpliwości. Iniekcja Macrolane stanowi nieskomplikowany zabieg estetyczny wymagający jedynie znieczulenia miejscowego, z bardzo krótkim okresem powrotu do życia codziennego.

 

Korzyści zabiegu Macrolane obejmują:

  1. Uzyskujesz natychmiastowy rezultat po zastosowaniu indywidualnego zabiegu estetycznego.
  2. Wracasz szybko do codziennej aktywności po krótkim okresie rekonwalescencji
  3. Możesz czuć się pewnie z naturalnym i bezpiecznym materiałem w swoim organizmie

 

Zabieg krok po kroku

 

1. Konsultacja dotycząca powiększenia ciała

Zgłaszając się na swoją konsultację należy być przygotowanym. Należy być szczerym wobec siebie, co do Twoich potrzeb, pytań oraz wątpliwości. Dowiesz się jak Macrolane może być bezpiecznie wykorzystany do spełnienia Twoich życzeń. Będziesz odpowiadać na pytania dotyczące Twojej historii medycznej. Z konsultacji powinnaś wyjść dobrze poinformowana o możliwościach zastosowania Macrolane oraz tego, jakich wyników powinnaś oczekiwać.

 

2. Zabieg Macrolane

W dniu przeprowadzenia Twojego zabiegu będzie można ponownie przedyskutować szczegóły terapii. Uzyskać odpowiedzi na wszystkie nowe pytaniai wyjaśnić . Terapia powiększenia ciała jest zazwyczaj przeprowadzana w warunkach znieczulenia miejscowego. Zabieg wstrzyknięcia Macrolane trwa tylko 30–60 minut. Wyniki można zobaczyć natychmiast.

 

3. Po zabiegu

Od lekarza otrzymasz zalecenia na okres „po zabiegu”. Normalnym jest pojawienie się obrzęku, zaczerwienienia, wrażliwości, bólu, zasinienia lub swędzenia w miejscu wstrzyknięcia, podczas pierwszych kilku dni po terapii Macrolane. Dostępne bez recepty leki przeciwbólowe są zazwyczaj wystarczające do opanowania odczuwanego dyskomfortu. O ile większość osób wraca do swojej normalnej codziennej aktywności już wkrótce po zabiegu, to bezpośrednio po terapii zaleca się większą ostrożność przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Należy unikać wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych oraz unikać masowania leczonego obszaru przez dwa do trzech tygodni. W przypadku przeprowadzenia terapii piersi - należy nosić podtrzymujący biustonosz przez okres dwóch do trzech tygodni i unikanie spania na brzuchu.

 

4. Twój kolejny zabieg Macrolane

Ponieważ Macrolane podlega naturalnej biodegradacji może wystąpić konieczność powtórzenia terapii w celu utrzymania efektów. Powtórne wizyty są zazwyczaj potrzebne po12 miesiącach i obejmują uzupełnienia niewielkiej ilości Macrolane na zasadach dostrzyknięcia, celem tzw. "dopełnienia".

WINMED PLUS

UL. KOTARBIŃSKIEGO 10

82-200 MALBORK

TEL: 55 272 72 05

FAX: 55 272 72 70

 

 

REHABILITACJA NOWY STAW

55 272 00 19

 

middle_right_wiecejdyzury-aptekopieka

Laserowe leczenie chrapania - jest to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta. Zabieg NightLase, dzięki zastosowaniu promieniowania lasera o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania. 

middle_down_wiecej

naglowek_icon_galeriaNasza galeria

middle_galeria_hr middle_galeria_wiecej