Bezinwazyjne leczenie chrapania
+48 55 272 72 05+48 55 272 72 05
menu_tel

naglowek_icon Laserowe leczenie chrapania

Bezinwazyjne leczenie chrapania

 

Jest to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta. Zabieg NightLase, dzięki zastosowaniu promieniowania lasera o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania.

 

Do zabiegu nie jest wymagane żadne znieczulenie. W czasie zabiegów światło lasera podgrzewa tkankę, powodując kontrakcję kolagenu, a co za tym idzie usztywnienie tkanki. To z kolei ma wpływ na złagodzenie wibracji miękkich części podniebienia wraz z języczkiem oraz zmniejszenie występowania bezdechów.

 

Pełna procedura zabiegowa składa się z trzech odrębnych zabiegów wykonywanych w czasie 6 tygodni. Na pojedynczy zabieg składa się faza wstępna oraz finalna. Zabieg polega na naświetlaniu laserem kolejnych obszarów jamy ustnej . W pierwszej kolejności jest to podniebienie miękkie, wraz z języczkiem . Następnie przechodzimy na obszar przedniego łuku podniebienno-językowego, tylnego łuku podniebienno - językowego wraz z migdałkami .a w końcu na obszar boczny języka oraz jego podstawę W fazie finalnej wykonujemy dodatkowe naświetlenia w w/w obszarach U wszystkich pacjentów poddanych terapii stwierdzono poprawę już po pierwszym zabiegu.

 

U większości pacjentów drugi zabieg dał doskonałe lub bardzo dobre rezultaty, a u około 20% stwierdzono dobry rezultat. Rezultat zabiegów utrzymuje się przez okres do jednego roku. W przypadku stwierdzenia nawrotów chrapania należy przeprowadzić kolejną sesję zabiegową.

 

MALBORK ul. KOTARBIŃSKIEGO 10

tel informacja ogólna: tel. 55-272-72-70 ; 55-272-72-05

informacja : www.winmed.malbork.net.pl

kontakt medyczny : lek.med Marek Winiarski 601 267 261

 

WINMED PLUS

UL. KOTARBIŃSKIEGO 10

82-200 MALBORK

TEL: 55 272 72 05

FAX: 55 272 72 70

 

 

REHABILITACJA NOWY STAW

55 272 00 19

 

middle_right_wiecejdyzury-aptekopieka

Laserowe leczenie chrapania - jest to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta. Zabieg NightLase, dzięki zastosowaniu promieniowania lasera o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania. 

middle_down_wiecej

naglowek_icon_galeriaNasza galeria

middle_galeria_hr middle_galeria_wiecej