Lekarz ginekolog i radiolog – Esteticomfort | Malbork
+48 55 272 72 05+48 55 272 72 05
menu_tel

naglowek_iconLaser

NOWA METODA LECZENIA SZUMÓW USZNYCH W POLSCE

 

Co zrobić, jeśli ta dolegliwość uprzykrza życie?

Przede wszystkim poradź się lekarza specjalisty laryngologa i neurologa, który spróbuje ustalić, czy zaobserwowanymi przez ciebie objawami nie kryje się jakieś schorzenie, które da się wyleczyć. Niestety, leczenie jest trudne i zazwyczaj szumów nie udaje się zlikwidować.

 

GDZIE SZUKAĆ POMOCY PRZY BRAKU EFEKTÓW LECZENIA ?

 

Firma "WINMED" oferuje Państwu kompleksowe leczenie szumów usznych oparte na:

 • Leczeniu farmakologicznym
 • Leczeniu homeopatycznym
 • Leczeniu wiązkami światła laserowego
 • Leczeniu fizjoterapeutycznym
 • Tlenoterapii
 • Systematycznym treningu z wykorzystaniem generatora dźwięków – metoda habituacji, zwana również TRT (ang. Tinnitus Retraining Therapy)

 

Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesny i sprawdzony w dziedzinie technologii laserowej TINNIMED ® do leczenia nieprzyjemnych i uciążliwych dźwięków w uszach. Zabiegi wykonywane z użyciem najnowocześniejszej technologii niskiego poziomu lasera to sprawdzona i przebadana klinicznie metoda. Znajduje ona zastosowanie zarówno w gabinetach specjalistycznych jak i w warunkach domowych pacjenta.

 

Laser usuwa: szumy uszne, pourazowe dźwięki typu: trzaski, gwizdy, piski, świsty w uszach, chorobę Meniera, częściową głuchotę i postępujący niedosłuch. Wiązka światła laserowego jest skierowana bezpośrednio do środka ucha, poprzez sterownik fali. Regulowany uchwyt na ucho delikatnie utrzymuje adapter uszny na lewym bądź prawym uchu.

 

Zdarza się, że już po kilku sesjach terapii, pacjent zgłasza pozytywną zmianę częstości słyszenia szumu w uchu. W zasadzie ten niskiego-poziomu-laser i terapie nim przeprowadzone, po konsultacji z lekarzem specjalistą dotyczą wszystkich rodzajów chorób ucha. Zarówno w leczeniu niedosłuchu, gdzie można zaobserwować krótkoterminowe lub średnioterminowe pozytywne zmiany.

 

W zależności od chronicznego postępu szumów usznych można zaobserwować szybsze lub wolniejsze sukcesy terapii. Często, terapia niskiego-poziomu-laserem musi być powtarzana w cyklicznych odstępach. Sukces może być odnotowany już po kilku terapiach laserowych. Lecz czasami zauważalny jest po kilku tygodniach od zakończonej terapii.

 

 

EFEKTYWNIE I DELIKATNIE PENETROWAĆ I LECZYĆ WEWNĘTRZNE STRUKTURY UCHA

Pacjenci cierpiący na szumy uszne odczuwają drażniące dźwięki, przeszkadzające w słyszeniu. Bodziec akustyczny poprzez ucho zewnętrzne i środkowe dociera do ślimaka, jest on w sposób mechaniczno-elektryczny, w zależności od intensywności i częstotliwości tonu przetwarzany we właściwe impulsy nerwowe które są odbierane w mózgu.

 

Te skomplikowane i czułe procesy dźwiękowe mogą być uszkadzane poprzez wiele różnorodnych czynników:

 • przewlekłe choroby układu krążenia
 • infekcje wirusowe i bakteryjne
 • zmiany immunologiczne
 • uwarunkowania genetyczne
 • narażenie na dźwięki o wysokim natężeniu (hałas w pracy, dyskoteki, walkmany, discmany, mp3)

WINMED PLUS

UL. KOTARBIŃSKIEGO 10

82-200 MALBORK

TEL: 55 272 72 05

FAX: 55 272 72 70

 

 

REHABILITACJA NOWY STAW

55 272 00 19

 

middle_right_wiecejdyzury-aptekopieka

Laserowe leczenie chrapania - jest to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta. Zabieg NightLase, dzięki zastosowaniu promieniowania lasera o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania. 

middle_down_wiecej

naglowek_icon_galeriaNasza galeria

middle_galeria_hr middle_galeria_wiecej